Przejdź do treści
Szukaj

Ranking: TOP 5 profesjonalnych farb do siwych włosów

Nie ma nic gorszego niż widoczne siwe włosy, które przypominają o naszym wieku. Dlatego większość osób zaczyna farbować je na kolor naturalny lub cieńszy odcień od oryginału. Niestety nie każda farba jest wystarczająco skuteczna i trwała, dlatego właśnie stworzyliśmy dla Was ranking pięciu najlepszych farb do siwych włosów. Znajdziecie w nim tylko profesjonalne produkty o wysokiej jakości, które zagwarantują idealny kolor i utrzymanie go przez długi czas. Nie zwlekaj już dłużej i sprawdź nasz ranking – z pewnością znajdziesz w nim coś dla siebie!

5. Farba do siwych włosów Revlon - Revlonissimo High Coverage

Farba do siwych włosów Revlon – Revlonissimo High Coverage zajmuje zaszczytne 5 miejsce w naszym rankingu najlepszych farb. Mimo, że nie zdobyła miejsca na podium, to warto podkreślić, że ma świetną jakość i potrafi skutecznie pokryć siwe włosy. Formuła farby zapewnia trwałe i naturalne kolory oraz wzmacnia strukturę włosów. Dodatkowo produkt jest łatwy w użyciu i bezpieczny dla skóry głowy. To idealna propozycja dla osób szukających trwałego rozwiązania problemu siwych włosów!

4. Renee Blanche Haute Coiffure Farba do włosów w kremie 5.38ch 100ml

Farba do włosów w kremie Renee Blanche Haute Coiffure o odcieniu 5.38ch zajmuje zaszczytne 4 miejsce w naszym rankingu produktów tego typu. Mimo, że nie zdobyła miejsca na podium, warto podkreślić, że ma niezwykłą trwałość oraz daje rewelacyjne efekty. Jest to idealna propozycja dla osób poszukujących farby, która utrzyma się na włosach przez długi czas i będzie wyglądać naturalnie oraz pięknie.

3. Schwarzkopf Professional Trwały krem koloryzujący do włosów siwych Igora Royal Absolutes 9 460

Trwały krem koloryzujący do włosów siwych Igora Royal Absolutes 9 460 otwiera podium jako jedna z najlepszych farb pokrywających siwe włosy na rynku. Zawiera specjalne składniki, które zapewniają trwałą i równomierną kolorystykę, bez uszkadzania struktury włosa. Dzięki niemu uzyskasz intensywny, naturalny kolor, który utrzymuje się przez długi czas. Igora Royal Absolutes to doskonały wybór dla osób poszukujących najwyższej jakości produktów do koloryzacji siwych włosów!

2. Indus Valley Ziołowa farba do włosów siwych z henną blond 198G

Ta ziołowa farba do włosów z Indus Valley nie bez przyczyny zajmuje drugie miejsce w rankingach. Jej skład oparty na naturalnych składnikach, w tym hennie blond, gwarantuje piękny i trwały kolor. Co więcej, farba idealnie pokrywa siwiznę, zapewniając profesjonalny efekt salonowy w domowym zaciszu. Dzięki temu produktowi można cieszyć się zdrowymi i lśniącymi włosami przez długi czas po aplikacji.

1. Montibello Farba do włosów siwych i dojrzałych Cromatone Recover 60ml

Ta farba do włosów Montibello Cromatone Recover bez wątpienia zajmuje pierwsze miejsce w rankingu, ponieważ ma wiele zalet. Przede wszystkim dedykowana jest dla osób posiadających siwe i dojrzałe włosy, dzięki czemu pozwala na uzyskanie naturalnego koloru i zdrowego wyglądu. Jest to możliwe dzięki unikalnej formule zawierającej ceramidy oraz ekstrakty z owoców noni, które odżywiają włosy od korzenia aż po same końce. Ponadto, farba ta zapewnia trwałość koloru nawet przez 8 tygodni oraz chroni przed promieniowaniem UV. Wszystko to sprawia, że Montibello Cromatone Recover jest absolutnym zwycięzcą wśród farb do włosów siwych i dojrzałych!