Przejdź do treści
Szukaj

TOP 5 najlepszych biurek dla dzieci ranking maj

Biuro to bardzo ważny mebel, który powinien znaleźć się w każdym dziecięcym pokoju. To przy nim dziecko odrabia zadania, uczy się lub bawi. Dobrej jakości biurko powinno posiadać możliwość regulacji, aby bez problemu można było dopasować jego wysokość do wzrostu. Jest to bardzo istotne, ponieważ nieprawidłowa postawa podczas siedzenia może powodować wiele problemów z kręgosłupem. Biurko do dziecięcego pokoju powinno być nie tylko wygodne i komfortowe, ale również stylowe. Musi przypaść do gustu dziecku, gdyż to ono będzie spędzało przy nim czas. Zestawienie znajdujące się poniżej zawiera najlepsze biurka dla dzieci, które cieszą się dobrymi opiniami i są chętnie wybierane zarówno przez maluchy, jak i ich rodziców. Warto zapoznać się z tym rankingiem przed podjęciem decyzji odnośnie zakupu konkretnego modelu.

Ranking biurek dla dzieci-najlepsze modele

5. Regulowane Biurko Dla Dziecka Z Półką Spacetronik Xd 60 Cm Różowe 

Biurko to zostało zaprojektowane w taki sposób, aby z łatwością można było modyfikować jego ustawienia i dopasować je do własnych potrzeb. Jest ono na tyle uniwersalne, że może posłużyć zarówno w przedszkolu, jak i przez okres szkoły podstawowej. Regulowanie jego wysokości odbywa się bardzo szybko i bezproblemowo. Biurko to posiada także dodatkową półkę, na której można podstawić potrzebne do nauki przybory. Z kolei ergonomiczny uchwyt sprawdzi się jako podpórka do książki, bądź tableta. Wysokość blatu można regulować w zakresie od 55 do 89 cm. Wyświetlacz wskazuje, na jakiej wysokości jest ono ustawione. Blat wykonany jest z wodoodpornego materiału, który ogranicza również ilość zabrudzeń. Możliwość pochylenia pulpitu sprawia, że można ustawić go pod optymalnym kątem.

4. Niebieskie Regulowane Biurko Dla Dzieci Otiso

To kolejny wyjątkowy model, jaki musiał znaleźć się w rankingu biurek dla dzieci. Możliwość regulacji i ustawienia odpowiedniej wysokości sprawia, że biurko to rośnie wraz z dzieckiem. Można robić to za pomocą praktycznej korby. Posiada ono możliwość regulacji w zakresie od 49 do 70 cm. Dzięki temu korzystać z niego może zarówno uczeń zerówki, jak i szkoły podstawowej. Blat tego biurka jest przestronny i wykonany z materiału odpornego na wilgoć. Z łatwością można z niego także usunąć różnego rodzaju zabrudzenia powstałe np.  wyniku pomazania blatu markerem. Zaokrąglone rogi biurka dodatkowo podnoszą poziom bezpieczeństwa. Biurko to zostało wykonane z najwyższej jakości materiałów zapewniających trwałość. 

3. Regulowane Biurko Białe Dla Dzieci Profi3 Mayer 

Wygodne i komfortowe biurko z możliwością regulacji wysokości od 57 do 75 cm. Dostępne jest w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki czemu każde dziecko wybierze taki kolor, jaki najbardziej mu odpowiada. Nowoczesny design sprawia, że prezentuje się ono nowocześnie i stylowo. Blat w tym modelu jest obszerny i zapewnia duży obszar roboczy. Wykonany jest z wysokiej jakości płyty laminowanej odpornej na uszkodzenia mechaniczne. Uchylną część blatu można ustawić w jednej z 6 pozycji. Posiada specjalne zabezpieczenie, które zapobiega ryzyku przytrzaśnięcia dłoni. 

2. Niebieskie Biurko Elektryczne Dla Dzieci Tobiso 2X 

To kolejne doskonałe biurko z regulacją, dzięki czemu będzie ono rosło wraz z dzieckiem. Zmiana wysokości blatu odbywa się za pomocą jednego przycisku, więc jest to bardzo łatwe. Blat można ustawić na wysokości od 55 do 89 cm. Jest on wykonany z wysokiej jakości tworzywa, które jest wyjątkowe odporne na uszkodzenia mechaniczne. Specjalny pulpit pomieści zarówno komputer, jak i książki i inne przybory edukacyjne. Z jednej strony tego biurka znajduje się praktyczny haczyk, na którym można zawiesić torbę lub plecak. Pulpit można dodatkowo ustawić pod takim kątem, aby czytanie, pisanie lub rysowanie było jak najbardziej komfortowe. Nogi tego mebla zostały wykonane z wysokiej jakości nierdzewnej stali malowanej proszkowo, dzięki czemu biurko to posłuży uczniowi przez długi czas.

1. Fundesk Regulowane Biurko Dla Dziecka Freessia Pink 

Na pierwszym miejscu rankingu biurek dziecięcych znalazł się ten doskonały model. Zostało ono wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewniających nie tylko trwałość, ale i bezpieczne korzystanie z niego. Blat posiada przeciwodblaskową powierzchnię, co wpływa pozytywnie na komfort korzystania z niego. Zaokrąglone krawędzie sprawiają z kolei, że dziecko nie jest narażone na niebezpieczeństwo. Biurko to można ręcznie regulować na wysokość od 54 do 76 cm. Tabelka znajdująca się z boku sprawia, że zdecydowanie łatwiej jest dopasować jego wysokość do indywidualnych potrzeb. W zestawie razem z biurkiem znajduje się czytelna instrukcja, która umożliwia bezproblemowe złożenie go. Dostępne jest w kilku wersjach kolorystycznych, które znajdą uznanie zarówno małych dzieci, jak i starszych uczniów szkoły podstawowej.
 

Dobrej jakości biurko dziecięce to inwestycja na kilka nawet lat. Wybierając model z możliwością regulacji jego wysokości będzie ono służyło nawet przez kilka lat. Dobrze dopasowane biurko sprawi, że nauka będzie przy nim prawdziwą przyjemnością. Zestawienie najlepszych modeli zawiera biurka, które cieszą się popularnością oraz uznaniem nie tylko ze względu na swój uniwersalny charakter, ale także przez to, że są wykonane z wysokiej jakości materiałów i wyposażone w szereg różnego rodzaju udogodnień. Dzięki nim takie biurko jest praktyczne.