Przejdź do treści
Szukaj

TOP 5 najlepszych zmywarek do 1500 zł ranking maj

Dla niektórych osób, ręczne zmywanie naczyń może być uciążliwym obowiązkiem domowym. Stanie przy zlewozmywaku nie jest bowiem tak komfortowe oraz wydajne jak włączenie zmywarki. To właśnie tego rodzaju sprzęty, ułatwiające nam codzienne życie, na dobre zadomowiły się w naszych kuchniach. Wyręczają nas od mało przyjemnych obowiązków i pozwalają cieszyć się wolnym czasem.

Aby wybrać najlepszą zmywarkę do 1500 zł, należy dokładnie sprecyzować swoje wymagania co do urządzenia oraz dobrać do nich odpowiedni model. W tym przedziale cenowym jesteśmy już w stanie kupić przyzwoitą zmywarkę, która zmyje za nas brudne talerze oraz sztućce. To, co powinien posiadać optymalny sprzęt, zawarte zostało w poniższym rankingu zmywarek do 1500 zł. 

5. BEKO DIN25411

Zmywarka Beko Din25411 może się pochwalić ponadprzeciętną pojemnością, albowiem może ona zmieścić aż 14 kompletów naczyń. Do tego, wyposażona ona została w system suszenia gorącym powietrzem, który wykorzystuje powietrze nagrzane podczas zmywania. Możliwe jest również skrócenie czasu mycia, przy pomocy włączenia programu Fast+. Za bezpieczeństwo, dotyczące zalania mieszkania czy domu, odpowiada zabezpieczenie Water Safe, dzięki któremu możemy zostawić zmywarkę bez nadzoru podczas pracy. Beko DIN25411 zostało wyposażone także w funkcję opóźnionego startu, co oznacza, że można zaprogramować jej działanie z wyprzedzeniem od 30 minut do 24 godzin.

4. Zmywarka Amica DFM61E6qSEU

Zmywarka Amica jest dobrą zmywarką w przystępnej cenie, która wyposażona została w wiele funkcji ułatwiających życie użytkownikowi. Gwarantuje ona ciche zmywanie oraz długą żywotność, dzięki bezszczotkowemu silnikowi, jakim jest SilentDrive 2.0.  Dwa poziomy ciśnienia wody pozwalają na delikatne mycie naczyń w górnym koszu oraz intensywne zmywanie w dolnym, odbywające się w tym samym czasie.

Zmywarka Amica została wyposażona także w SteamPower, technologię używającą gorącej pary, która redukuje ilość bakterii na naczyniach oraz wewnątrz zmywarki. To właśnie dzięki niej, wyjmowane, czyste naczynia są lśniące oraz idealnie dosuszone. Zmywarka posiada również opcję Half Load, która przydaje się w momencie, gdy mamy mało brudnych naczyń. Pozwala ona na zaoszczędzanie nie tylko wody, lecz także i energii. Amica posiada również takie funkcje, jak AntiFlood, system zabezpieczający przez zalaniem mieszkania, opóźnienie startu czy obecność filtru ze specjalną powłoką antybakteryjną i ograniczenie nieprzyjemnych zapachów. 

3. Zmywarka Beko DIN28425

Zmywarka Beko jest modelem przeznaczonym do zabudowy, który może poszczycić się bardzo dużą oszczędnością. Urządzenie to otrzymało klasę energetyczną A++, co sprawia, że zużycie wody podczas pojedynczego zmywania wynosi ok. 9,5 litra. Sprzęt został wyposażony w aż osiem programów, którymi są między innymi program ECO, Intensywny czy Mini, trwający 30 minut. W wyposażeniu zmywarki jest obecnych także wiele technologii ulepszających proces mycia, takich jak AquaIntense, czyli dodatkowe ramię myjące zamontowane na dnie zmywarki czy GlassShield, która skutecznie chroni szklane naczynia oraz wydłuża ich żywotność. Zmywarka Beko również posiada funkcję połowy załadunku oraz AquaFlex, pozwalającą na zmywanie delikatnych naczyń oraz ciężkich zabrudzeń w jednym cyklu. W tej nowoczesnej zmywarce, zamontowany jest pełen zestaw zabezpieczeń, zapobiegający niechcianemu wypływowi wody czy uruchomieniu zmywarki bez detergentów.

2. Zmywarka Whirlpool WRFC 3C26 X

Zmywarka Whirlpool WRFC 3C26 X otrzymała klasę energetyczną A++, co jest idealnym sposobem nie tylko na ochronę środowiska, lecz także zaoszczędzenia pieniędzy na prądzie elektrycznym. Zużycie wody podczas jednego cyklu wynosi 9,5 litra, a poziom hałasu sięga zaledwie 46 dB. Urządzenie także zostało wyposażone w elektroniczny, czytelny wyświetlacz oraz liczbę ośmiu programów, które dają perfekcyjne rezultaty zmywania. Zmywarka Whirlpool otrzymała także technologię 6. zmysłu, gwarantującą doskonałe rezultaty zmywania nawet przy najtrudniejszych zabrudzeniach, funkcję zmywania strefowego oraz możliwość opóźnienia startu. Oprócz tego, urządzenie posiada zabezpieczenie przed wydostaniem się wody ze środka zmywarki oraz NaturalDry System, dla naturalnie suchych naczyń. Regulowany górny kosz jest idealnym rozwiązaniem, gdy w zmywarce zaczyna brakować miejsca, a składane grzebienie dolnego kosza zapewniają więcej przestrzeni dla dużych naczyń, takich jak garnki czy patelnie. 

1. Zmywarka Samsung DW50R4070FS

Zmywarka marki Samsung jest w stanie pomieścić 10 kompletów naczyń. Przydzielona jej została klasa energetyczna E, która przekłada się na niższe zużycie energii elektrycznej, a co za tym idzie, mniejsze rachunki za prąd. Urządzenie zostało wyposażone w automatycznie otwierane drzwi, aby naczynia były suche, lśniące oraz aby nie miały zacieków. Zmywarka ta również posiada specjalną szufladę na sztućce, zlokalizowaną na górze zmywarki, filiżanki oraz przybory kuchenne, co daje nam więcej miejsca w jej dolnej części. Dopasowane do potrzeb programy, takie jak automatyczny, szybki, intensywny, eco czy delikatny, zapewniają dokładnie umyte naczynia. Ponadto, zmywarka posiada funkcję dezynfekcji, eliminującą zarazki oraz bakterie, funkcję połowy ładunku oraz zabezpieczenie przed zalaniem. Cicha praca zmywarki nie będzie zakłócała spokoju mieszkańców, a regulowana wysokość kosza zapewni możliwość dostosowania jej wnętrz do swoich potrzeb. Wszystkie te funkcje, zabezpieczenia, w połączeniu z jej prostą, intuicyjną obsługą sprawiają, że jest to jedna z najlepszych zmywarek do 1500 zł.