Przejdź do treści
Szukaj

TOP 5 najlepszych lamp solarnych do ogrodu ranking maj

Oświetlenie ogrodu, ogródka działkowego, czy innej przestrzeni znajdującej się na zewnątrz wydaje się zajęciem wymagającym wykonywania skomplikowanych przyłączy. Nikt nie chce godzinami analizować ułożenia kabli i zakopywać ich w ogrodzie. Poza tym kable muszą być dobrze zabezpieczone, gdyż grozi im uszkodzenie. Mogą stać się ofiarą gryzoni, wilgoci czy przypadkowego przerwania, na przykład podczas przekopywania ogródka. Dlatego coraz mniej osób decyduje się na zakup lamp łączonych z instalacją elektryczną, a popularność zyskują lampy solarne do ogrodu. Ranking poniżej przedstawia modele, które spełniają oczekiwania wielu użytkowników. Ich największą zaletą jest korzystanie z energii słonecznej. Lampy takie są zatem ekologiczne i nie powodują wzrostów rachunków za prąd. Pięknie oświetlony ogród daje nie tylko korzystne wrażenia estetyczne, ale jest także dużo bardziej bezpieczny. Niektóre z modeli mają wbudowany czujnik ruchu, który uruchamia je, jeśli jakaś osoba pojawi się w okolicy. Dzięki temu można zobaczyć kto stoi na podjeździe czy w ogrodzie bez wychodzenia z domu.

5. Lampa Solarna 100Led Z Czujnikiem Ruch I Zmierzchu

Jeśli szukasz solarnej lampy wiszącej, którą będzie można dostosowywać do potrzeb poprzez wybór jednego z trzech trybów świecenia Lampa Solarna 100 Led Z Czujnikiem Ruchu I Zmierzchu będzie bardzo dobrym wyborem. Najlepsze lampy ogrodowe solarne mają wbudowane oba czujniki. Produkt ten zasilany jest w całości przez panel słoneczny, ma wbudowany akumulator, który bardzo szybko się ładuje. W słoneczny dzień do zapełnienia go wystarczy zaledwie 6 godzin, zimą ten czas jest dłuższy, ale nie ma to większego wpływu na działanie urządzenia. Kolejną zaletą tej lampy jest bardzo prosty montaż. Wystarczy zawiesić ją na elewacji budynku, czy w innym dowolnym miejscu z dostępem do promieni słonecznych, a będzie służyć dobrze i przez długi czas.

4. Lampa solarna z czujnikiem ruchu i zmierzchu 100 LED

Kolejny produkt posiadający zarówno czujnik ruchu, jak i zmierzchu, niezastąpiony jest w przypadku chęci oświetlenia części ogrodu, która nie jest dobrze nasłoneczniona. Lampa solarna z czujnikiem ruchu i zmierzchu 100 LED może znajdować się w dowolnym miejscu, natomiast panel słoneczny, który ładuje akumulator możesz postawić w innym punkcie ogrodu, gdzie będzie miał dobry dostęp do słońca. Warunkiem jest zachowanie maksymalnie pięciometrowego odstępu, tak długi jest bowiem kabel łączący obie części lampy. Dzięki temu rozwiązaniu ekologicznie oświetlisz miejsca zacienione, które w innym wypadku wymagałyby montażu do sieci elektrycznej. Używanie tego produktu to rozwiązanie ekonomiczne, energia słoneczna jest darmowa, a przy tym korzystanie z niej jest całkowicie bezpieczne dla środowiska.

3. Solarne lampy najazdowe 6 sztuk.

Do oświetlenia podjazdu, drogi w ogrodzie lub innym miejscu poleca się wbijane lampy najazdowe. Takie punkty świetlne świetnie sprawdzą się jako element dekoracyjny podwórka lub ścieżki. Lampki wyposażone są w panel słoneczny i niewielkie akumulatory, gromadzące zbierającą się za dnia energię słoneczną. Przy pełnym naładowaniu lampki te mogą świecić całą noc. Uruchomiają się automatycznie po zapadnięciu zmroku, nie musisz każdorazowo pamiętać o ich włączeniu czy wyłączeniu. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne, o szerokim zastosowaniu. Mają one wszystkie zalety, istotne dla użytkownika, podobnie jak wszystkie lampy solarne. Ranking wyróżnia je, ponieważ są wysokiej jakości, mimo stosunkowo niskiej ceny.

2. Greenblue Lampa Solarna Na Słupek Led 60*60 Gb126

Jeśli zależy Ci na oświetleniu ogrodzenia czy barierki na schodach, zainteresuj się Lampami Solarnymi Na Słupek marki Greenblue. Są one elegancką dekoracją, której montaż nie trwa długo. Dobrze oświetlona posesja, przejście, czy wejście do domu dodaje wiele uroku okolicy. Lampy Solarne Na Słupek nie wymagają skomplikowanego montażu. Wystarczy umieścić ją w wybranym miejscu. Panel słoneczny będzie za dnia działał kumulując energię, a następnie ją uwolni po zapadnięciu zmroku. Urządzenie działa bez okablowania, jest prostej konstrukcji i wytrzymałe. Lampy Greenblue są odporne na deszcz i niekorzystne warunki pogodowe. Dużą ich zaletą jest także ich kompatybilność z wieloma rodzajami słupków i ogrodzeń. Jeśli wyposażysz się w całą serię tych urządzeń stworzysz ciekawy klimat i dodasz blasku całej okolicy. W dodatku nie będzie Cię to wiele kosztować, lampy solarne pracują z wykorzystaniem energii słonecznej, poza początkowym wydatkiem na samo urządzenie, nie wydasz ani grosza więcej.

1. Lama solarna antyczny płot - 4 słupki, łańcuch.

Najlepsze lampy solarne mogą spełniać na raz nawet kilka funkcji. Jeśli szukasz produktu, który nie tylko oświetli drogę, ale także skutecznie ją odgrodzi od trawnika czy dekoracyjnej rabaty, zainteresuj się lampą solarną w formie antycznego płota. Ma ona cztery słupki, które połączone są za pomocą łańcucha. Jest to bardzo oryginalne urządzenie, ale pasuje swoim stylem do wielu rodzajów ogrodu. Dwa słupki zakończone są metalowymi kulami, a pozostałe dwa latarenkami przywodzącymi na myśl wystroje ulic i domów znane z przeszłości. Lampy zasilane są dzięki czterem panelom słonecznym i pojemnym akumulatorom. Naładują się one nawet w pochmurny dzień. Lampy wyposażone są w czujnik zmierzchu, zapalają się, kiedy robi się ciemno. Płot, który powstanie po umieszczeniu lamp i słupków obok siebie ma około 3 metrów. W przypadku chęci oświetlenia dłuższego podjazdu można zakupić kilka zestawów. Efekt końcowy będzie spektakularny!