Przejdź do treści
Szukaj

TOP 5 najlepszych zmywarek do 2000 zł ranking maj

Ranking zmywarek do 2000 zł obejmuje 5 słynnych na całym świecie propozycji. Zwróć uwagę na takie funkcje, jak opcja opóźnionego startu, jeśli chcesz uruchomić cykl, gdy nie ma Cię w domu. Pomyśl o modelu, który zmiękcza cząstki pozostałego jedzenia, zanim jeszcze rozpocznie się zmywanie. Rozważ wersję posiadającą dedykowane ramiona spryskujące, trafiające w różne strefy, zapewniając, że naczynia będą czyste bez względu na to, gdzie zostały umieszczone.

5. Bosch Serie 4 Home Connect SRS4HMI61E

Jeśli chodzi o najlepsze zmywarki do 2000 zł, Bosch Serie 4 Home Connect SRS4HMI61E zdecydowanie zasługuje na miejsce w zestawieniu. To urządzenie, które charakteryzuje oszczędność wody i energii, niski poziom hałasu, innowacyjne funkcje, takie jak Home Connect oraz funkcja AutoLoad. Bosch, jako jeden z wiodących producentów sprzętu gospodarstwa domowego w Europie, znany jest z wysokiej jakości wykonania i niezawodności swoich produktów. Model SRS4HMI61E wyróżnia się na tle innych marek eleganckim, niemieckim wzornictwem, dotykowym wyświetlaczem z sześcioma programami zmywania oraz opcją cyklu Eco, która pozwala zaoszczędzić do 50% rocznie na rachunkach za energię.

Jedną z przydatnych funkcji jest AutoLoad. Umożliwia ona automatyczne otwieranie lub zamykanie komór na detergent w zależności od tego, czy naczynia są ładowane do zmywarki brudne czy czyste. W ten sposób nie trzeba już zgadywać, czy dodanie kolejnego płynu będzie zbyt dużym obciążeniem. Wreszcie, użytkownicy zauważyli, jak niezwykle cicho pracuje ta maszyna w porównaniu ze starszymi modelami lub innymi markami. To idealne rozwiązanie, jeśli Twoja kuchnia znajduje się w pobliżu pomieszczeń mieszkalnych, w których głośne dźwięki mogłyby przeszkadzać pozostałym domownikom.

4. Samsung DW50R4050FS

Samsung DW50R4050FS to najlepsza zmywarka do 2000 zł, która może pomieścić do 10 kompletów naczyń. Posiada 6 programów i 5 temperatur zmywania. Jedna półka oferuje dodatkowe miejsce na małe, trudne do umieszczenia przedmioty, takie jak przybory kuchenne i noże. Kolejna pozwala na umieszczenie filiżanek. Zmywarka jest wyposażona we wnętrze ze stali nierdzewnej oraz technologię TrueSteam, która usuwa tłuste pozostałości z garnków, patelni czy naczyń bez konieczności wstępnego zmywania. Specjalnie ustawienie usuwa 99% bakterii w połączeniu z cyklem sanityzacji.

Ponadto funkcja AutoRelease Door otwiera lekko drzwi na koniec cyklu, aby pomóc w szybkim wysuszeniu naczyń i zapobiec powstawaniu zacieków. Zmywarka Samsung została wyposażona w szereg innowacyjnych technologii, które sprawiają, że jest to jedna z najbardziej wydajnych modeli dostępnych na rynku. To urządzenie pracuje z głośnością zaledwie 46 dB., co oznacza, że nie przeszkadza w rozmowach przy posiłku ani nie wprowadza nadmiernego hałasu do i tak już zatłoczonej kuchni.

3. AMICA DFM61E6qWN

AMICA DFM61E6qWN to zmywarka do zabudowy, która oferuje 12 miejsc na naczynia. Model ten jest również wyposażony w technologię Aqua Intense, co zapewnia, że wszystkie przedmioty wewnątrz kończą cykl czyste, nawet jeśli są mocno zabrudzone. Komorę wykonano ze stali nierdzewnej, która pozwala na skuteczne i niezawodne mycie, zapewniając jednocześnie długotrwałą żywotność. Kolejną ważną cechą, na jaką należy zwrócić uwagę, jest regulowany górny stelaż z 3 ustawieniami wysokości. Dzięki temu można z łatwością myć zarówno duże garnki czy patelnie, jak i małe naczynia, nie tracąc cennego miejsca.

Ponadto dostępne jest wyposażenie w opcję suszenia z podgrzewaniem, sterowanie LED lub obie te funkcje, co zapewnia większą kontrolę nad poziomem czystości i wydajności. Będziesz mógł wybierać spośród wielu funkcji w zależności od stopnia zabrudzenia naczyń oraz przyborów kuchennych. Inne godne uwagi zalety obejmują: cichą pracę na poziomie 49 dB., elegancki wyświetlacz LED czy wskaźnik pozostałości informujący o konieczności usunięcia kamienia z komory detergentu. Ponadto funkcja automatycznego startu umożliwia opóźnienie programów zmywania do 24 godzin.

2. Beko DFS26024X

Beko DFS26024X to zmywarka z 10 miejscami na naczynia. Posiada funkcję zmywania ekologicznego, wstępnego i intensywnego. Zużycie wody w tym modelu wynosi 9,5 litra na cykl. Urządzenie posiada również dozowniki na detergent oraz nabłyszczacz, opcję połowy załadunku, timer opóźniający (do 24 godzin) czy system ochrony przed przepełnieniem. Poziom hałasu zmywarki Beko DFS26024X wynosi 47dB.

Model DFS26024X posiada wiele nowoczesnych technologii, w tym zaawansowany system zmywania. 5 poziomów natrysku i intensywny cykl mycia w 60°C pozwalają szybko, a zarazem łatwo usunąć tłuszcz czy zapieczone resztki jedzenia. Funkcja TimeSaver skraca czas trwania pełnego programu zmywania nawet o 50%. Dzięki temu możesz zająć się innymi rzeczami lub po prostu cieszyć się dodatkową ilością wolnego czasu. System GlassCare w połączeniu z niższą temperaturą zapewnia delikatną pielęgnację wszystkich rodzajów szkła, dzięki czemu zachowuje ono swój blask przez dłuższy czas.

1. Whirlpool WSFO3O23PF

Ranking zmywarek do 2000 zł byłby niekompletny bez modelu WSFO3O23PF. To zmywarka do zabudowy firmy Whirlpool, która posiada wiele funkcji czyniących ją doskonałym wyborem dla osób potrzebujących modernizacji. Wśród nich wyróżnia się opóźnienie startu, system zmywania wodą filtrowaną, czujnik zabrudzenia AccuSense, 3. poziom stelaża ze składanymi zębami i wiele innych. Zmywarka posiada również odporne na odciski palców wykończenie ze stali nierdzewnej, co pomoże utrzymać czystość w Twojej kuchni.

Zmywarki Whirlpool z wyjątkową technologią wyczuwają, jak intensywnego zmywania wymagają naczynia i automatycznie dostosowują zużycie energii, wody oraz czasu, aby zapewnić im dokładne czyszczenie za każdym razem. Mają również wbudowany czujnik zabrudzenia, który mierzy poziom cząsteczek w wodzie podczas zmywania wstępnego i modyfikuje czas trwania cyklu w zależności od potrzeb, aby uzyskać optymalne rezultaty. Zmywarka Whirlpool WSFO3O23PF zapewnia nieskazitelne czyszczenie przy każdym załadunku do 10 kompletów przy poziomie hałasu 43 dB. i 7 programach do wyboru.